TYDZIEŃ POMOCY OSOBOM POKRZYWDZONYM PRZESTĘPSTWEM 22-28.02.2021

2021-02-19

TYDZIEŃ POMOCY OSOBOM POKRZYWDZONYM PRZESTĘPSTWEM 22-28.02.2021

 

Uprzejmie informujemy, iż kuratorzy zawodowi w ramach „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” będą udzielali wszelkich niezbędnych informacji osobom pokrzywdzonym przestępstwem w godzinach dyżurów sądowych. Pomoc świadczona będzie telefonicznie i mailowo według poniższego grafiku dyżurów kuratorów zawodowych:

 

22 lutego 2021:

- Barbara  Czepukojć  - tel.94 35 751 59, email: email: barbara.czepukojc@kolobrzeg.sr.gov.pl 

- Barbara Koremba – tel.94 35 751 16, email: barbara.koremba@kolobrzeg.sr.gov.pl

- Beata Siutkwska- tel. 94 35 751 83, email: beata.siutkowska@kolobrzeg.sr.gov.pl,

- Adam Syldatk – tel. 94 35 751 76, email: adam.syldatk@kolobrzeg.sr.gov.pl

 

23 lutego 2021:

-Irena Bruda -tel. 94 35 761 59, email: irena.bruda@kolobrzeg.sr.gov.pl

-Angelika Kordas- tel. 94 35 751 28,email: angelika.kordas@kolobrzeg.sr.gov.pl

- Piotr Koremba – tel. 94 35 751 83, email: piotr.koremba@kolobrzeg.sr.gov.pl

-Anna Majkutewicz – tel.94 35 751 59, email: anna.majkutewicz@kolobrzeg.sr.gov.pl

-Krzysztof Polak  -tel.94 35 751 76,email: krzysztof.polak@kolobrzeg.sr.gov.pl

 

24 lutego 2021:

-Barbara Czepukojć – tel. 94 35 751 59, email: barbara.czepukojc@kolobrzeg.sr.gov.pl

-Zofia Duczmalewska – tel.94 35 751 59, email: zofia.duczmalewska@kolobrzeg.sr.gov.pl

-Joanna Pakosz -tel. 94 35 751 16, email: joanna.pakosz@kolobrzeg.sr.gov.pl

- Beata Siutkowska -tel.94 35 751 83, email: beata.siutkowska@kolobrzeg.sr.gov.pl,

- Adam Syldatk – tel. 94 35 751 76, email: adam.syldatk@kolobrzeg.sr.gov.pl

 

25 lutego 2021:

-Irena Bruda  - tel.94 35 761 59, email: irena.bruda@kolobrzeg.sr.gov.pl

-Barbara Koremba -– tel.94 35 751 16, email: barbara.koremba@kolobrzeg.sr.gov.pl

-Anna Majkutewicz – tel. 94 35 751 59, email: anna.majkutewicz@kolobrzeg.sr.gov.pl

 

26 lutego 2021:

-Zofia Duczmalewska – tel.94 35 751 59, email: zofia.duczmalewska@kolobrzeg.sr.gov.pl

-Piotr Koremba- – tel.94 35 751 83, email: piotr.koremba@kolobrzeg.sr.gov.pl

-Joanna  Pakosz - tel.94 35 751 16, email: joanna.pakosz@kolobrzeg.sr.gov.pl

- Krzysztof Polak - tel.94 35 751 76,email: krzysztof.polak@kolobrzeg.sr.gov.pl

Rejestr zmian dla: TYDZIEŃ POMOCY OSOBOM POKRZYWDZONYM PRZESTĘPSTWEM 22-28.02.2021

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Kołobrzegu
Wytworzył:
Marcin Woźniak
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2021-02-19 12:17:42
Publikacja w dniu:
2021-02-19
Zmiany:
Podejrzyj
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy w Kołobrzegu
Wytworzył:
Administrator
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2020-02-18 11:14:00
Publikacja w dniu:
2020-02-18
Zmiany:
Podejrzyj